fbpx

Kid`s Life School

Українська якісна освіта в будь-якій країні

ІСТОРІЯ ТА ЦІЛЬ СТВОРЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

“Перші думки про створення цієї школи з’явились у мене ще у 2005 році, коли я побувала на лідерському тренінгу в Швеції, на якому ми ділилися своїми планами та мріями. Я поділилася ідеєю відкриття садочку “Кіндерленд” і при обговоренні я почула думку, що після садочку було б логічно відкрити школу. Так, 2009 року відкрив свої двері садочок “Кіндерленд”, який проіснував 13 років” – засновниця школи Kids Life School Алла Мащак

“Моя старша донька мала йти до 3го класу. Знання української мови були 1го класу так, як перших 2 класи вона навчалась в США. Я довго вибирала школу за різними критеріями і мій вибір впав на щойно засновану приватну школу, де були запальні вчителі, де в класі було 4 учні, то ж моїй дитині приділяли достатньо уваги та часу. Але з часом мою дитину почали булити, а викладачі вигоріли від неправильної організації. Ми були змушені змінити навчальний заклад на іншу альтернативну школу, але і там теж були свої нюанси. І вже в кінці зими донька навчалась вдома з вчителем індивідуально. І я зрозуміла, що вже немає куди відтягувати, на наступний навчальний рік ми маємо піти у мою власну школу. Так все і сталося! Вже у вересні 2018 відкрила сої двері ліцензована гімназія Kids Life School” – розповідає пані Алла.

Ми починали з офлайн-формату. Нашими першими учнями стали 7 випускників нашого ж садочку. Хоча старт був успішний, на середині 2 року у навчальний процес увірвалась пандемія. З часом стало очевидно: ковід вщухати не планує. Це могло б означати повну руйнацію Kids Life School, та натомість, ми побачили можливість створити новий формат – онлайн-школу.

За час пандемії до нас приєднались ще 100 нових учнів і з тих пір ми працюємо тільки онлайн. Створивши онлайн-формат, ми виявили величезну проблему: у дітей була зовсім відсутня мотивація до навчання, то ж пріоритетом для нас стало повернути любов до навчання. Створюючи програму ми лише хотіли, щоб дитина проживала життя через навчання, а не “вмирала від нудьги” на уроках.

НАША ГЕОГРАФІЯ

ЗАВДАННЯ

14 (2)

ЦІЛІ

Створити комфортне середовище для навчання

Вибудувати довірливі відносини дітей з вчителями

Приймати дітей такими, які вони є, при цьому допомагаючи розкривати свою особистість через їхні сильні сторони

Чути, розуміти та закривати потреби дітей

Розвивати у дітях розуміння своїх і чужих емоцій та кордонів

Найважливіша наша ціль – на все життя закохати дитину у навчання

НАША МЕТА

Виховати щасливих, збалансованих та компетентних людей, які вийдуть з нашої школи з точним розумінням хто вони, чого бажають і як цього досягти.

Відгуки

Бажаєте приєднатись до нашого Ліцею?

Залиште ваш контакт і ми разом підберемо найкращий формат саме для вашої дитини