fbpx

Kid`s Life School

Українська якісна освіта в будь-якій країні

Алла Мащак

  • Засновниця всіх освітніх проектів та форматів в KLS
  • Авторка інструменту з емоційного інтелекту «Чудо Щоденник»;
  • Авторка розробки «Онлайн адаптація для нових співробітників»;
  • Педагогиня англійської, німецької та французької мов;
  • Мама хоумскулерів в Америці.

Досвід: понад 1000 випускників за більше, ніж 20 років роботи у сфері освіти

“Закінчивши школу, на власному досвіді, я зрозуміла, що з системою освіти щось не те… Навіщо дитина перебуває по 8 годин у школі? Має стільки виснажливих д/з? Проходить через принизливі батьківські збори? Чому після цього всього відчувається тільки депресія, а знання, що мали б стати СИЛОЮ, нею зовсім не стають? Чому першокласник спочатку хоче розвиватися та набувати знання, але після пари місяців перебування у школі зовсім втрачає цей запал і починає ненавидіти навчання? 

Обдумавши все, я зрозуміла головну проблему старої системи освіти – вона не вчить практичним навичкам, не вчить як будувати себе, міцну сім’ю, як розуміти власні потреби та як ставити цілі…

Всі ми, випустившись зі шкіл, усвідомили, що для реального життя знання математики чи гарної оцінки з Історії – замало. Я педагог не тільки за дипломом, а й всім серцем. Я народилась в сім’ї викладачів, в мені тече освітянська кров і я щиро вірю в те, що якщо розкривати дитину в її сильних сторонах, вона обов’язково знайде свій шлях, який буде її драйвити та мотивувати все життя. Тоді їй все буде під силу. 

Ми поєднали в KLS вивчення академіки, розвиток софт скілс та емоційного інтелекту. І саме ця комбінація робить дива в навчанні. Ми змогли зробити систему, що виховує збалансовану, щасливу та компетентну особистість.”

Запис на пробний день

Залиште ваш контакт і ми запишемо вашу дитину на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний день

    Відгуки